Infolinia: 242 888 242 PN-PT. 9 - 18


Lokalizacja
Zaledwie 4,5km od Pałacu Kultury w otoczeniu 5 dużych parków
Świetnie skomunikowana okolica - 300m do tramwaju i autobusu,
3 przystanki do metra
Szkoły i przedszkola w bliskiej okolicy
Bliskość centrów handlowych: Fort Wola, Wola Park, Blue City i Reduta
Nowoczesna zabudowa w okolicy
Nowe centrum biznesowe Stolicy na wyciągnięcie ręki
Szczegóły inwestycji
1 etap:56 mieszkań
Zróżnicowane metraże: 2 pok. od 45m2
3 pok. od 52m2
Metraż:45 - 55 m2
Liczba pokoi:2-3
Piętra:8
Liczba kondygnacji
podziemnych:
2
Dodatkowe
powierzchnie:
Loggie, balkony, komórki lokatorskie, parking podziemny, recepcja
ZAKOŃCZENIE BUDOWY
Etap 1:
4Q 2016
Opis inwestycji

WolskaKwadrat powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie wybudowanego przez spółkę Dantex Osiedla Dobrolin, w najdynamiczniej rozwijającej się części warszawskiej Woli, zaledwie 4 km od centrum miasta i 2,5 km od nowego centrum biznesowego stolicy. Rozwinięta sieć komunikacji miejskiej, w tym nowa linia metra, zapewniają nieograniczony dostęp do wszystkich atrakcji miasta i wygodny dojazd w najodleglejsze miejsca.

Rozbudowana infrastruktura Osiedla Dobrolin zapewnia mieszkańcom dostęp do klubu fitness, Centrum Medycznego, gabinetu stomatologicznego, sklepów i salonów kosmetycznych, a w bliskiej okolicy inwestycji znajduje się klika centrów handlowych m.in.: Fort Wola, Wola Park, Blue City i Reduta. Miłośników aktywnego trybu życia ucieszy fakt, że w pobliżu inwestycji WolskaKwadrat znajduje się pięć parków, m.in. Park Sowińskiego ze słynnym amfiteatrem, Park Szymańskiego i Park Na Moczydle. Bez wątpienia tereny zielone kusić będą zarówno entuzjastów porannego joggingu, jak i spełniać oczekiwania rodziców pragnących zapewnić łyk świeżego powietrza swoim pociechom. Rodzice nie muszą się również martwić dowożeniem swoich pociech do szkół i przedszkoli w odległe zakątki Warszawy, gdyż w okolicy dostępne są dwie szkoły podstawowe, trzy gimnazja oraz liczne prywatne i publiczne przedszkola.

Inwestycja oferuje mieszkania o najbardziej pożądanych powierzchniach i funkcjonalnych rozwiązaniach wnętrz. We wszystkich lokalach zaprojektowano eleganckie wysokie okna oraz balkony. Części wspólne będą wykończone naturalnymi materiałami, a drzwi do mieszkań zostaną wyposażone w portale wykończone okleiną z drewna naturalnego. Na parterze znajdzie się recepcja obsługiwana przez portiera. Miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie zlokalizowane będą na dwóch poziomach garażu podziemnego. WolskaKwadrat to doskonała oferta dla osób ceniących sobie spokój, wygodę i wielkomiejski styl życia.Sprzedaż mikro apartamentów

WolskaKwadrat to wyjątkowy projekt spółki Dantex.

Inwestycja oferuje lokale o powierzchniach od 14 do 55 m2 – mieszkania dwu- i trzy-pokojowe oraz mikro apartamenty, z możliwością zawarcia umowy najmu z profesjonalnym operatorem, gwarantującej stopę zwrotu z inwestycji w wysokości 7% w skali roku. W ośmiopiętrowym budynku klasy apartamentowej zaplanowano pełne zaplecze hotelowe, recepcję oraz parking podziemny.

Dowiedz się więcej o koncepcji „KUP I WYNAJMIJ”

Wyszukiwarka mieszkań

Lokalizacja

RestauracjaRestauracja
RozrywkaRozrywka
ZakupyZakupy
SportSport
AutobusAutobus
ParkPark
UsługiUsługi
EdukacjaEdukacja
ZdrowieZdrowie
MetroMetro
TramwajTramwaj
Biuro sprzedaży
ul. Jana Kazimierza 11
01-248 Warszawa
Pon. - Pt.: 10:00 - 19:00
Sob. 10:00 - 15:00
tel. 22 836 72 01
e-mail: biuro@wolskakwadrat.pl
Formularz kontaktowy
Biuro sprzedaży mieszkań
ul. Jana Kazimierza 11
01-248 Warszawa
telefon: 22 836 72 01
e-mail: biuro@wolskakwadrat.pl