Infolinia: 242 888 242 PN-PT. 9 - 18

O nas

Dantex to stabilna spółka z trzydziestoletnim doświadczeniem,którą od samego początku zarządza ten sam zespół profesjonalistów. Posiadamy niemal dwudziestoletnie doświadczenie na warszawskim rynku nieruchomości - od początku lat dziewięćdziesiątych konsekwentnie inwestujemy w grunty, na których realizujemy nasze inwestycje biurowe i mieszkaniowe.

Jako jedni z pierwszych dostrzegliśmy potencjał postindustrialnych terenów warszawskiej Woli i Mokotowa, o czym świadczy m.in. kompleks budynków biurowych zrealizowanych przy ul. Płockiej oraz trzech budynków biurowych przy ul. Cybernetyki 19 – inwestycja biznesowa zrealizowana na poprzemysłowych terenach Służewca Przemysłowego. W naszych projektach biurowych na Woli i Służewcu Przemysłowym zarządzamy własną powierzchnią ponad 50 tys. m2 nowoczesnych biur, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród Najemców, dlatego 95% lokali jest wynajęta.

Obecnie koncentrujemy się przede wszystkim na projektach mieszkaniowych w atrakcyjnych lokalizacjach stolicy.

W swoich realizacjach łączymy praktyczne rozwiązania i nowoczesną architekturę z wysokim standardem wykończenia i dbałością o każdy detal, jednocześnie kładąc nacisk na poszanowanie środowiska naturalnego.

 

Miasto Wola

Lokalizacja Miasta Wola – warszawskie Odolany –  to jeden z najlepiej rozwijających się rejonów stolicy. Miejsce zabudowy przemysłowej zajmują nowoczesne osiedla mieszkaniowe zapewniające dostęp do największych arterii komunikacyjnych miasta. Projekt podzielony został na dziewięć etapów, a na całość złoży się 900 komfortowych mieszkań.

Osiedle Dobra Wola

Nowoczesne osiedle przy ul. Króla Jana Kazimierza 11B w Warszawie. Planowana jest realizacja w trzech etapach, które zakończą się oddaniem do użytku czterech funkcjonalnych budynków mieszkalnych wyposażonych w duże i wygodne balkony oraz tarasy. W ramach inwestycji dostępnych będzie aż 600 mieszkań.

Osiedle przy Arkadii

Projekt zakłada budowę sześciu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z usługami, garażami podziemnymi i infrastrukturą techniczną oraz stworzenie przyjaznej zielonej przestrzeni wspólnej dla mieszkańców, na działce o powierzchni 2,3 h, która ma status pełnej własności gruntu, co stanowi bardzo dużą przewagę nad projektami okolicznej konkurencji.