Aktualności

Dantex wita lato w Ursusie!

 

Zapraszamy na cykl imprez plenerowych odbywających się nieopodal parkingu Ursus Factory w zielonej strefie: Ursus Vita Lato.

W każdy weekend wakacji, począwszy od 25 czerwca, w ramach otwarcia biura sprzedaży nowej inwestycji Ursus Vita, Deweloper Dantex, organizuje dla mieszkańców Warszawy strefę wypoczynku, kultury i rekreacji.  Cykl imprez rozpoczynamy w piątek (25.06) wieczorem, pokazem filmu ‘Parasite’ w formie kina samochodowego. W kolejny weekend wakacji, zapraszamy dzieci do wesołej zabawy na dmuchanych zamkach oraz na placu zabaw. Rodziców zachęcamy do gry w siatkówkę plażową na specjalnie przygotowanym boisku. W ramach zachęty do relaksu i odpoczynku zorganizowaliśmy również strefę chillout ukrytą malowniczo w cieniu rozłożystych topoli. O jedzenie i napoje na miejscu zadbają rozmaite food trucki, zaproszone z myślą o dzieciach i dorosłych.

Impreza ma charakter cykliczny, otwarty i będzie trwała przez całe wakacje. Zachęcamy do śledzenia naszego FB, gdzie na bieżąco będziemy informować o repertuarze naszego cyklu filmowego Ursus Vita Lato oraz o innych wydarzeniach, które będą towarzyszyły nam całe wakacje. Wśród nich warsztaty jogi czy spotkania z profesjonalnymi psimi behawiorystami. Serdecznie zapraszamy! Witajcie z nami lato w Ursusie!

Chcesz poznać bliżej inwestycję Ursus Vita? Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą aby umówić spotkanie.