Opis

Burakowska 16 to kameralna inwestycja o niezwykłym klimacie. Położona w kulturalnym sercu Warszawy, otoczona stuletnim starodrzewem, gwarantuje z jednej strony wszelkie zalety życia w wielkim mieście, z drugiej – bliskość natury.

Architektura budynku z elewacją wykończoną płytką klinkierową w brunatnym kolorze doskonale komponuje się z otoczeniem i nawiązuje do zabudowy pobliskiej zabytkowej Fabryki Koronek. Całość projektu cechuje elegancka powściągliwość formy i dbałość o detal architektoniczny. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się liczne galerie, winiarnie, kawiarenki, restauracje, a także Centralny Dom Qltury, co sprawia, że Burakowska 16 staje się swoistą częścią artystycznej enklawy na granicy Śródmieścia i Woli.

Inwestycja oferuje 263 komfortowe mieszkania o zróżnicowanych metrażach z podziałem na część dzienną (salon z kuchnią lub aneksem kuchennym) i część nocną (sypialnia z łazienką), jednocześnie pozostawiając duże możliwości w dostosowaniu wnętrz do indywidualnych potrzeb klientów. Wszystkie mieszkania posiadają eleganckie, wysokie okna, a także balkony, loggie lub tarasy, a na parterze ogródki.  Na podziemnych kondygnacjach przewidziano parking, komórki lokatorskie i miejsce dla rowerów, dla których zaplanowano również rowerownię na parterze i stojaki na terenie inwestycji.

Otaczający budynek starodrzew uzupełni starannie zaprojektowana zieleń. Pośród efektownych krzewów i ozdobnych roślin ogrodu dziedzińca wewnętrznego, znajdzie się nowoczesny, rozwijający wyobraźnię plac zabaw dla dzieci.
Lokalizacja inwestycji w bezpośrednim sąsiedztwie węzła komunikacyjnego na al. Jana Pawła II zapewnia swobodny dostęp do metra oraz licznych linii autobusowych i tramwajowych, co gwarantuje szybki i bezpośredni dojazd w każde miejsce stolicy.

 

Formularz kontaktowy