Opis

Inwestycja Dobra Wola zlokalizowana jest w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Warszawy. Odolany, bo o nich mowa, od kilku lat staje się ekskluzywną enklawą mieszkaniową postindustrialnej Woli.

Dobra Wola to doskonały wybór dla osób młodych, aktywnych, ceniących sobie miejski styl życia. W pobliżu inwestycji znajduje się pięć dużych parków, m.in. słynny Park Sowińskiego ze swoim amfiteatrem, ścieżka rowerowa, kompleks basenów miejskich w Parku Moczydło oraz liczne kluby fitness. Bliskość kawiarni, restauracji, galerii sztuki, kin i teatrów gwarantuje rozrywkę i nieograniczony dostęp do kultury. Podobnie jest z placówkami oświatowymi – młodzi rodzice nie muszą martwić się o dowożenie swoich pociech w odległe zakątki Warszawy – w pobliżu inwestycji znajdują się dwie szkoły podstawowe, trzy gimnazja oraz liczne przedszkola prywatne i publiczne. Przyszli mieszkańcy będą mogli także wybrać się na zakupy do położonych w pobliżu centrów handlowych: Fortu Wola, Wola Parku, Blue City i Reduty. Codzienne zakupy są na wyciągnięcie ręki – w najbliższej okolicy znajduje się wiele małych, rodzinnych sklepików osiedlowych. Lokalizacja inwestycji gwarantuje bliskość centrum (zaledwie 4km) oraz dostęp do rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej, łącznie z drugą, nowo otwartą linią metra.

Osiedle Dobra Wola to kompleks czterech budynków zlokalizowanych przy ul. Jana Kazimierza w Warszawie. Inwestycja realizowana była w trzech etapach.

Pierwszy etap Osiedla Dobra Wola stanowią trzy budynki o nowoczesnej architekturze i wysokim standardzie wykończenia części wspólnych. We wszystkich 324 mieszkaniach zaprojektowano eleganckie, wysokie okna, a także balkony, loggie lub tarasy, a na parterze ogródki. Mieszkańcy I etapu mogą bez ograniczeń korzystać z basenu znajdującego się w podziemiach. Pomiędzy budynkami znajduje się  zielone patio z ławeczkami i fontanną oraz bezpiecznym placem zabaw dla dzieci. Budynek został oddany do użytkowania w grudniu 2013 roku.

Drugi etap inwestycji to budynek o zróżnicowanej wysokości od 5 do 8 pięter nawiązujący architekturą do budynków I etapu. Łącznie znalazło się w nim 160 mieszkań i 7 lokali usługowych. Miejsca parkingowe i komórki lokatorskie zlokalizowane są na jednym poziomie garażu podziemnego. Budynek został oddany do użytkowania w czerwcu 2015 roku.

 

Pokaż punkty wg:
Restauracja
Rozrywka
Zakupy
Sport
Autobus
Park
Usługi
Edukacja
Zdrowie
Metro
Tramwaj
Pociag
Formularz kontaktowy