Opis

Pierwsza inwestycja mieszkaniowa zrealizowana przez Dantex na Odolanach. Budynek 7 kondygnacyjny z zielonym patio, na którym znajduje się kolorowy plac zabaw dla dzieci. Na dachu budynku zaprojektowano ogród dla mieszkańców osiedla stanowiący miejsce spotkań i odpoczynku. 

W I etapie osiedla Dobrolin znajduje się 221 mieszkań i 10 lokali usługowych. Budynek został oddany do użytkowania w lutym 2010 roku. 

 

Nawiązujący architektura do I etapu budynek Dobrolin II został oddany do użytkowania w październiku 2011roku. Podobnie jak w I etapie mieszkańcy mogą korzystać z zielonego patio z ławeczkami i placem zabaw oraz parkingu podziemnego. W budynku znalazło sie 219 mieszkań i 8 lokali usługowych.

 

III Etap Osiedla „Dobrolin” to kameralny sześciopiętrowy budynek, który powstal przy ulicy Gizów 3. Projekt podobnie jak poprzednie etapy cechuje wysoka jakość wykończenia, ciekawa i nowoczesna architektura oraz doskonała lokalizacja zapewniająca szybki dojazd do centrum stolicy. Ciekawym rozwiązaniem jest zielone kameralne patio z pięknie oświetlonymi kaskadami wodnymi. 

 

W III etapie swoich nabywców znalazło 151 mieszkań. 

Budynek został oddany do użytkowania w sierpniu 2012 roku.

Formularz kontaktowy