+48 22 123 01 05 PN-PT. 10-19

O nas

Dantex Sp. z o.o. Sp. k. jest firmą, która od ponad 25 lat z powodzeniem działa na rynku nieruchomości i specjalizuje się w budowie, sprzedaży i administrowaniu nowoczesnymi kompleksami mieszkaniowymi. Spółka jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się deweloperów na stołecznym rynku, czego potwierdzenie stanowi sprzedaż ponad 880 lokali w 2016 r. W swoim portfolio Dantex posiada wiele projektów mieszkaniowych, w różnych dzielnicach Warszawy, takich jak: Dobrolin, Dobra Wola i Burakowska. Ponadto, w ofercie firmy znajduje się także ponad 40 tys. m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej, która jest w 100% skomercjalizowana. Obecnie Dantex koncentruje się na realizacji kolejnych faz wieloetapowych projektów mieszkaniowych oraz wprowadzaniu na rynek nowych – Osiedle Muszlove na Bemowie, Miasto Wola (wspólnie z Grupą Waryński), Dobra Wola, Osiedle przy Arkadii, wielofunkcyjnego projektu Rondo Wiatraczna oraz pierwszego na warszawskim rynku aparthotelu Wolska Kwadrat. Spółka Dantex jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

 

Miasto Wola

Lokalizacja Miasta Wola – warszawskie Odolany –  to jeden z najlepiej rozwijających się rejonów stolicy. Miejsce zabudowy przemysłowej zajmują nowoczesne osiedla mieszkaniowe zapewniające dostęp do największych arterii komunikacyjnych miasta. Projekt podzielony został na dziewięć etapów, a na całość złoży się 900 komfortowych mieszkań.

Osiedle Dobra Wola

Nowoczesne osiedle przy ul. Króla Jana Kazimierza 11B w Warszawie. Planowana jest realizacja w trzech etapach, które zakończą się oddaniem do użytku czterech funkcjonalnych budynków mieszkalnych wyposażonych w duże i wygodne balkony oraz tarasy. W ramach inwestycji dostępnych będzie aż 600 mieszkań.

Osiedle przy Arkadii

Projekt zakłada budowę sześciu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z usługami, garażami podziemnymi i infrastrukturą techniczną oraz stworzenie przyjaznej zielonej przestrzeni wspólnej dla mieszkańców, na działce o powierzchni 2,3 h, która ma status pełnej własności gruntu, co stanowi bardzo dużą przewagę nad projektami okolicznej konkurencji.