+48 22 123 01 05 PN-PT. 10-19

O nas

DANTEX OD PONAD 25 LAT KSZTAŁTUJE URBANISTYCZNĄ PRZESTRZEŃ WARSZAWY.

Buduje i sprzedaje nowoczesne kompleksy mieszkaniowe i biurowe. W portfolio posiada wiele projektów architektonicznych, którymi efektywnie zarządza. Obecnie Spółka oferuje komfortowe apartamenty oraz powierzchnie biurowe i komercyjne w prestiżowych dzielnicach Warszawy, doskonale skomunikowanych ze strategicznymi strefami miasta. Wśród nich kameralne osiedla Na Mokotowie, Przy Arkadii, Muszlove, Miasto Wola i Wola Nowa. W eleganckich budynkach dominują nowoczesne technologie, innowacyjne rozwiązania i niezwykła dbałość o detale architektoniczne. DANTEX wprowadził nową jakość na warszawskim rynku, jeden z pierwszych aparthoteli Wolska Kwadrat. Modelową inwestycją biznesową firmy jest Rondo Wiatraczna – 15-kondygnacyjny budynek z dwupoziomową galerią handlową, powierzchniami biurowymi i blisko 500 apartamentami mieszkaniowymi. Spółka DANTEX należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

 

Miasto Wola

Lokalizacja Miasta Wola – warszawskie Odolany –  to jeden z najlepiej rozwijających się rejonów stolicy. Miejsce zabudowy przemysłowej zajmują nowoczesne osiedla mieszkaniowe zapewniające dostęp do największych arterii komunikacyjnych miasta. Projekt podzielony został na dziewięć etapów, a na całość złoży się 900 komfortowych mieszkań.

Osiedle Dobra Wola

Nowoczesne osiedle przy ul. Króla Jana Kazimierza 11B w Warszawie. Planowana jest realizacja w trzech etapach, które zakończą się oddaniem do użytku czterech funkcjonalnych budynków mieszkalnych wyposażonych w duże i wygodne balkony oraz tarasy. W ramach inwestycji dostępnych będzie aż 600 mieszkań.

Osiedle przy Arkadii

Projekt zakłada budowę sześciu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z usługami, garażami podziemnymi i infrastrukturą techniczną oraz stworzenie przyjaznej zielonej przestrzeni wspólnej dla mieszkańców, na działce o powierzchni 2,3 h, która ma status pełnej własności gruntu, co stanowi bardzo dużą przewagę nad projektami okolicznej konkurencji.