+48 22 123 01 05 PN-PT. 10-19

Profil spółki

Dantex to warszawski deweloper z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Obecnie Spółka oferuje komfortowe apartamenty oraz powierzchnie biurowe i komercyjne w prestiżowych dzielnicach Warszawy. Uczestniczymy w rewitalizacji poprzemysłowych terenów stolicy, stawiamy na rozwój, klasę i nowoczesność naszych projektów. W kontakcie z Klientem zapewniamy pełne wsparcie i profesjonalizm.

Budowa najnowocześniejszych budynków mieszkalnych

Krótko- i długoterminowy wynajem powierzchni komercyjnych

Kompleksowe zarządzanie i administracja powierzchni oraz budynków

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi inwestycjami realizowanymi przez Dantex:

Miasto Wola

Lokalizacja Miasta Wola – warszawskie Odolany –  to jeden z najlepiej rozwijających się rejonów stolicy. Miejsce zabudowy przemysłowej zajmują nowoczesne osiedla mieszkaniowe zapewniające dostęp do największych arterii komunikacyjnych miasta. Projekt podzielony został na dziewięć etapów, a na całość złoży się 900 komfortowych mieszkań.

Osiedle Dobra Wola

Nowoczesne osiedle przy ul. Króla Jana Kazimierza 11B w Warszawie. Planowana jest realizacja w trzech etapach, które zakończą się oddaniem do użytku czterech funkcjonalnych budynków mieszkalnych wyposażonych w duże i wygodne balkony oraz tarasy. W ramach inwestycji dostępnych będzie aż 600 mieszkań.

Osiedle przy Arkadii

Projekt zakłada budowę sześciu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z usługami, garażami podziemnymi i infrastrukturą techniczną oraz stworzenie przyjaznej zielonej przestrzeni wspólnej dla mieszkańców, na działce o powierzchni 2,3 h, która ma status pełnej własności gruntu, co stanowi bardzo dużą przewagę nad projektami okolicznej konkurencji.