+48 22 123 01 05 PN-PT. 10-19

Strategia rozwoju

Projekty mieszkaniowe

Dantex koncentruje się przede wszystkim na warszawskim rynku mieszkaniowym w segmencie popularnym, który niesie za sobą ogromny potencjał. 

Planujemy nadal inwestować w grunty, których lokalizacja gwarantuje sprawną komunikację z resztą miasta i zapewni przyszłym mieszkańcom bogatą infrastrukturę oraz swobodny dostęp do terenów zielonych, ośrodków kulturalnych, sportowych, rekreacyjnych i edukacyjnych. Dzięki temu nasze inwestycje to idealny wybór dla aktywnych ludzi, którzy pragną korzystać z możliwości, jakie oferuje życie w metropolii.

Miasto Wola

Lokalizacja Miasta Wola – warszawskie Odolany –  to jeden z najlepiej rozwijających się rejonów stolicy. Miejsce zabudowy przemysłowej zajmują nowoczesne osiedla mieszkaniowe zapewniające dostęp do największych arterii komunikacyjnych miasta. Projekt podzielony został na dziewięć etapów, a na całość złoży się 900 komfortowych mieszkań.

Osiedle przy Arkadii

Projekt zakłada budowę sześć budynków mieszkalnych wielorodzinnych z usługami, garażami podziemnymi i infrastrukturą techniczną oraz stworzenie przyjaznej zielonej przestrzeni wspólnej dla mieszkańców, na działce o powierzchni 2,3 h, która ma status pełnej własności gruntu, co stanowi bardzo dużą przewagę nad projektami okolicznej konkurencji.

Wolska Kwadrat

Już w sprzedaży