LOKALIZACJA
  • Prestiżowa strefa mieszkaniowo-biurowa w zachodniej części Mokotowa, będącego liderem rankingu dzielnic stolicy
  • Doskonała komunikacja – bliskość przystanków autobusowych (300 m) i tramwajowych (700 m), stacji kolejki miejskiej (300 m), stacji metra Wierzbno, Racławicka, Pole Mokotowskie (3-4 km)
  • Renomowane szkoły oraz przedszkola i liczne place zabaw
  • Rozbudowana infrastruktura komercyjno-usługowa, edukacyjna i zdrowotna oraz 146 ha terenów zielonych (liczne parki, m.in. Pole Mokotowskie, park Arkadia obok pałacu Królikarnia) z gęstą siecią ścieżek rowerowych i obiekty sportowo-rekreacyjne
  • Centra biznesowe i handlowe (Galeria Mokotów – 260 sklepów i punktów usługowych, 14 sal kinowych, fitness club), modne restauracje i kawiarnie oraz instytucje kultury i sztuki
Szczegóły inwestycji
Adres:Mokotów, ul. J.P. Woronicza 80
2 kameralne budynki:Tylko 149 mieszkań
Metraże:27 - 106 m2
Liczba pokoi:1-5
Piętra:6
ODDANE DO UŻYTKOWANIA


OPIS INWESTYCJI

Nowoczesny kompleks mieszkaniowo-usługowy usytuowany jest w zachodniej części Mokotowa, przy ul. J.P. Woronicza. Dominantami wielkomiejskiego stylu dzielnicy są renomowane warszawskie placówki edukacyjne, centra biznesowe i handlowe, kilkadziesiąt restauracji i kawiarni, instytucje kultury i sztuki oraz rozległe tereny zielone z licznymi parkami miejskimi.

Osiedle Na Mokotowie jest bardzo dobrze skomunikowane z wszystkimi dzielnicami Warszawy. Dojazd do Śródmieścia komunikacją miejską zajmuje 15 min, samochodem 5-7 min. W odległości kilkuset metrów od osiedla zlokalizowano przystanki 4 linii tramwajowych, 10 autobusowych i stację kolejki miejskiej. Lotnisko Chopina, Dworzec Centralny, Tor Wyścigów Konnych Służewiec, Sala Koncertowa Polskiego Radia czy siedziba TVP znajdują się w odległości wymagającej kilku- lub kilkunastominutowej jazdy samochodem.

Osiedle Na Mokotowie to oryginalna kompozycja przestrzenna na planie trójkąta równoramiennego.

Elegancki, dwuczęściowy apartamentowiec nawiązuje do modernistycznego stylu mokotowskich kamienic, charakteryzującego się miękkimi zaokrągleniami i płynnymi załamaniami linii. Szlachetne tynki o kamiennej fakturze i kontrastujące z nimi klinkierowe płytki podnoszą walor estetyczny elewacji budynków, a wyważone proporcje asymetrycznych brył podkreślają lekkość i przejrzystość kompleksu.    

Wyznacznikami wysokiego standardu życia tutaj są: kameralny charakter osiedla (z przestronnym wewnętrznym dziedzińcem oraz starannie zaprojektowaną zielenią i małą architekturą), eleganckie przestrzenie wspólne, najwyższa jakość wykończenia wnętrz i elewacji oraz cisza, prywatność, bezpieczeństwo, a także dostępność usług. Ekologiczną wizytówką inwestycji są stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych zlokalizowane w podziemnej hali garażowej.

Budynek składa się z dwóch brył, połączonych na parterze pasażem lokali usługowych i oferuje 149 funkcjonalnych apartamentów o zróżnicowanych metrażach, z czytelnymi strefami dzienną i nocną. Regularne proporcje ustawnych, wysokich, doskonale doświetlonych salonów, kuchni i sypialni dają możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni. Słoneczne tarasy, balkony i ogródki na parterze wzbogacają funkcjonalne wnętrza o dodatkową przestrzeń. W każdym mieszkaniu w holu znajduje się wnęka na szafę, a w mieszkaniach 3- i 4-pokojowych dodatkowa łazienka. Mieszkania 3-pokojowe są dwustronne, a 4-pokojowe trójstronne.

Pobierz broszurę
Pokaż punkty wg:
Restauracja
Rozrywka
Zakupy
Sport
Autobus
Park
Usługi
Edukacja
Zdrowie
Metro
Tramwaj
Pociag
Biuro sprzedaży
ul. Jutrzenki 139
02-231 Warszawa
Pon. - Pt.: 10:00 - 19:00
Sob.: 10:00 - 15:00
telefon: 22 123 75 97
e-mail: mieszkania@dantex.pl
Formularz kontaktowy