W sprzedaży

3
#z charakterem #PREMIUM
Autonomia Praska
ul. Namysłowska 6B, Warszawa-Praga Północ
#MIESZKANIOWA OFERTA TYGODNIA
Ursus Vita
ul. Herbu Oksza 12, Warszawa-Ursus
#oferta specjalna #9 minut do centrum
Osiedle Aurora
ul. Jutrzenki 182, Warszawa-Włochy

Zakończone inwestycje

col-image
col-image
col-image
col-image
col-image
col-image
col-image
WolaLa

Kameralna willa miejska na Woli

Neomodernistyczną willę usytuowano w śródmiejskiej zabudowie zachodniej części Woli, przy ul. J. Sowińskiego. Geometryczny, ośmiokondygnacyjny budynek jest idealnie wkomponowany w istniejącą zabudowę. Wysoki standard inwestycji definiują: minimalistyczna, ponadczasowa forma budynku, kameralna zabudowa i wysoki komfort ciszy. Wielorodzinny obiekt mieszkalny ma kształt regularnego prostopadłościanu; jego wysokość jest urbanistycznie spójna z okoliczną zabudową mieszkaniową.

Lokalizacja: ul. Sowińskiego 59, Warszawa
Rok oddania: 2023

Wola Nowa

Nowoczesny kompleks mieszkaniowy usytuowany na Woli – mocno zurbanizowanej, dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy, biznesowej wizytówce stolicy.

Osiedle Wola Nowa to awangardowa kompozycja na planie trapezu – estetyka geometrii czworokąta tworzy harmonijną przestrzeń zapraszającą. Architektura budynku utrzymana jest w nurcie modernistycznym, z zachowaniem kanonów tego stylu. Oryginalnym, asymetrycznym wyróżnikiem jest wyniosła, dwunastokondygnacyjna dominanta, dostrajająca budynek do miejskiej tkanki Woli.

Lokalizacja: ul.Wolska 171-175, Warszawa
Rok oddania: 2021

Miasta Wola

Zaledwie 4,5km od Pałacu Kultury w otoczeniu 5 dużych parków 3 przystanki do metra

Nowoczesna inwestycja deweloperska oferuje 77 mieszkań na 8 piętrach w okolicy nowego centrum biznesowego stolicy. Każde mieszkanie ma dostęp do loggii, balkonów lub tarasów oraz przydomowych ogródków. To idealne rozwiązanie dla osób szukających wygodnego miejsca do życia w pobliżu biznesowej dzielnicy.

Lokalizacja: Jana Kazimierza 25
Rok oddania: 2022

Osiedle Przy Arkadii

Inwestycja deweloperska na pograniczu Woli, Centrum i Żoliborza zapewnia doskonałą komunikację - 200 m do tramwaju i autobusu, Metro Dworzec Gdański.

W okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, tereny rekreacyjne, a także centra handlowe, takie jak Arkadia i Dom Mody KLIF. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie wygodę i bliskość biznesowego centrum Stolicy, z możliwością korzystania z różnorodnych udogodnień i terenów rekreacyjnych.

Lokalizacja: ul. Burakowska/Kłopot
Rok oddania: 2020

Rondo Wiatraczna

Budynek ma aż 17 pięter, co zapewnia wspaniałe widoki na okolicę oraz dużo naturalnego światła.

Inwestycja deweloperska to doskonale skomunikowany punkt, zapewniający łatwy dojazd zarówno komunikacją miejską, jak i samochodową, dzięki czemu centrum miasta jest w zasięgu około 10 minut. W ofercie znajduje się 470 mieszkań, zróżnicowanych pod względem metrażu i układu, co pozwala na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Lokalizacja: Grochowska 207
Rok oddania: 2017

Na Mokotowie

Prestiżowa strefa mieszkaniowo-biurowa w zachodniej części Mokotowa, będącego liderem rankingu dzielnic stolicy.

Elegancki, dwuczęściowy apartamentowiec nawiązuje do modernistycznego stylu mokotowskich kamienic, charakteryzującego się miękkimi zaokrągleniami i płynnymi załamaniami linii. Szlachetne tynki o kamiennej fakturze i kontrastujące z nimi klinkierowe płytki podnoszą walor estetyczny elewacji budynków, a wyważone proporcje asymetrycznych brył podkreślają lekkość i przejrzystość kompleksu.

Lokalizacja: ul. J.P. Woronicza 80
Rok oddania: 2019

Osiedle Muszlove

Inwestycja deweloperska położona na atrakcyjnym Bemowie to doskonałe miejsce dla osób poszukujących spokojnego i jednocześnie dobrze skomunikowanego miejsca do życia.

Dojazd do centrum zajmuje jedynie 20 minut, a szybki dojazd do kluczowych arterii S8 i S2 to kolejny atut. W odległości zaledwie 500 m znajduje się planowana II linia metra, a w okolicy można korzystać z terenów rekreacyjnych oraz licznych ścieżek rowerowych.

Lokalizacja: Powstańców Śląskich 65
Rok oddania: 2018

Biura

col-image
Dantex Plaza

Mokotów, ul. Cybernetyki 19

Kompleks biurowy DANTEX PLAZA to zespół trzech budynków biurowych o łącznej powierzchni ok. 28 000 m.kw., zlokalizowany w dzielnicy Mokotów, przy ul. Cybernetyki 19, w sąsiedztwie Portu Lotniczego im. F. Chopina, w bliskim sąsiedztwie przystanków komunikacji miejskiej oraz tras szybkiego ruchu, umożliwiających dogodne połączenie komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami stolicy oraz gwarantujących szybki i dogodny wyjazd poza Warszawę.