Data: 1 lutego, 2023

Nowe osiedle mieszkaniowe

Osiedle mieszkaniowe często kojarzone jest z zabudową wielorodzinną z wielkiej płyty – niewielką przestrzenią, na której „upchnięto” tysiące lokali mieszkalnych o wątpliwym standardzie i praktycznie żadnych udogodnieniach. Tymczasem nowoczesne osiedle mieszkaniowe – zlokalizowane na terenie miasta Warszawa oraz dowolnego innego miasta w kraju – to precyzyjnie przemyślana i uważnie zaprojektowana przestrzeń, w ramach której lokale mieszkalne zyskują dostęp do estetycznej i funkcjonalnej części wspólnej oraz licznych udogodnień w postaci zielonych dachów użytkowych, podziemnych garaży, prywatnych placów zabaw i wielu innych.

Nowoczesne osiedla mieszkaniowe – Warszawa i jej najbardziej prestiżowe lokalizacje

Marka Dantex to znany i ceniony deweloper z ponad 25 letnim doświadczeniem w branży. Od lat z sukcesami zmieniamy oblicze Warszawy tworząc miasto przyjazne dla swoich mieszkańców, tak pod względem obiektów użytkowych, jak i przestrzeni mieszkalnych. W ostatnim czasie koncentrujemy się przede wszystkim na inwestycjach mieszkaniowych, efektem czego są nowoczesne osiedla powstające w prestiżowych lokalizacjach. Nowe osiedla mieszkaniowe projektujemy i budujemy w taki sposób, jakbyśmy sami mieli w nich zamieszkać. Co to oznacza? Przede wszystkim przekłada się to na wysoki standard oddawanych do użytku lokali mieszkalnych, przemyślaną aranżację części wspólnych – budynków i przestrzeni wokół nich – oraz liczne udogodnienia. Jednym z nich jest nasz autorski projekt mikroapartamentów – apartamentów, które mimo ograniczonego metrażu pozwalają swoim mieszkańcom cieszyć się znacznie większą liczbą udogodnień niż standardowe mieszkania. Mikroapartamenty oferujemy wraz z ogródkami lub tarasami, dostępem do garaży podziemnych oraz zielonych dachów i wielu innych.

Ze względu na walory poniższych lokalizacji nasze nowoczesne osiedla wznosimy przede wszystkim w dzielnicach, takich jak np. Włochy. Wybieramy doskonale skomunikowane z najbardziej strategicznymi obszarami miasta lokalizacje, jednocześnie zwracając uwagę na ich sąsiedztwo. Na nasze inwestycje staramy się wybierać przede wszystkim działki w otoczeniu niskiej zabudowy oraz w sąsiedztwie terenów zielonych. Dzięki temu każde nowe osiedle mieszkaniowe jeszcze lepiej wtapia się w okolicę, stając się jej integralną częścią.

Nowe osiedle mieszkaniowe – innowacyjne technologie i jeszcze więcej możliwości

Podczas gdy inni deweloperzy odcinają się od dotychczasowych tradycji urbanistycznych Stolicy marka Dantex wciąż wierzy w to, że nowe osiedla mieszkaniowe mogą zapewnić swoim mieszkańcom wszystko, co niezbędne do komfortowego i wygodnego życia w Stolicy. Dlatego w naszych realizacjach wykorzystujemy innowacyjne technologie i nowoczesne rozwiązania, dzięki którym mieszkania są jeszcze bardziej wygodne i funkcjonalne. Dotyczy to także części wspólnych, które dzięki nowym technologiom są bezpieczne i jeszcze lepiej pełnią swoje funkcje.

Każde osiedle wznosimy korzystając wyłącznie z wysokiej jakości materiałów konstrukcyjno-budowlanych i wykończeniowych. Ich dobór przekłada się na standard mieszkań – tak pod względem użytkowo-funkcjonalnym, jak i względem wizualnym oraz trwałości.

Mieszkania na nowoczesnych osiedlach mieszkaniowych – zawsze aktualna oferta

Klientów poszukujących nowych mieszkań o wysokim standardzie i licznych udogodnieniach zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszymi realizacjami, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu z Działem Obsługi Klienta. Nasi Konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i wskażą lokalizacje, w których budujemy lub planujemy zrealizować nowoczesne osiedla w Warszawie.

W sprzedaży

3
#NOWOŚĆ #PREMIUM
Autonomia Praska
ul. Namysłowska 6B, Warszawa-Praga Północ
#garaż gratis #finałowy etap
Ursus Vita
ul. Herbu Oksza 12, Warszawa-Ursus
#oferta specjalna #9 minut do centrum
Osiedle Aurora
ul. Jutrzenki 182, Warszawa-Włochy