Data: 4 lutego, 2023

Praga Północ – nowe mieszkania na sprzedaż

Praga Północ to jedno z tych miejsc w Warszawie, któremu nie można odmówić swoistej duszy. Dzielnica cieszy oko urokiem przedwojennych kamienic oraz coraz większą liczbą nowopowstającej zabudowy mieszkalnej, sprytnie wtapianej przez deweloperów w dotychczasową tkankę miasta. Praga Północ kusi potencjalnych inwestorów przyjaznymi cenami nieruchomości idącymi w parze z bardzo dobrym skomunikowaniem ze ścisłym centrum miasta.

Jako deweloper z ponad 25 letnim doświadczeniem w branży, na które składają się inwestycje mieszkalne i komercyjne jesteśmy świadomi potencjału każdej z dzielnic miasta. Dlatego bez obaw inwestujemy w Pragę Północ, wybierając atrakcyjnie zlokalizowane działki umożliwiające tworzenie kameralnych osiedli mieszkalnych o wysokim standardzie. Realizowane przez nas inwestycje wprowadzają na lokalny rynek pierwotny lokale mieszkalne o wysokim standardzie:

  • mieszkania i apartamenty z ogrodami,
  • mieszkania z balkonami,
  • mieszkania i mikroapartamenty z tarasami,
  • mieszkania w blokach wyposażonych w garaże podziemne,
  • mieszkania w blokach wyposażonych w zielone dachy.

Nowe mieszkania w lokalizacji Praga Północ – nowa jakość życia w Warszawie

Nowe mieszkania na warszawskiej Pradze Północ powstają na precyzyjnie wyselekcjonowanych działkach inwestycyjnych, które wybieramy ze względu na:

  • skomunikowanie z centrum Warszawy,
  • dostęp do bardzo dobrze rozwiniętego zaplecza: placówek edukacyjnych i zdrowotnych, a także obiektów sportowych, kulturalnych i artystycznych,
  • możliwość korzystnego zorientowania nieruchomości względem stron świata,
  • możliwość stworzenia kameralnego osiedla mieszkalnego z terenem zielonym wokół nieruchomości oraz z dodatkowymi udogodnieniami dla mieszkańców.

Co jeszcze wyróżnia nasze mieszkania na tle ofert konkurencji?

Inwestycje mieszkaniowe realizujemy w sposób, w jaki sami chcielibyśmy mieszkać. Dotyczy to wszystkich aspektów – od wyboru lokalizacji, aż po zastosowane technologie i aranżację przestrzeni wokół domu. Nasze mieszkania odznaczają się przemyślanym i funkcjonalnym układem. Oferujemy ustawne pomieszczenia z optymalną ekspozycją względem stron świata. Stawiamy na duże przeszklenia, dzięki którym pokoje dzienne są nasłonecznione i ciepłe. Zależy nam na dodatkowej przestrzeni do wypoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu, dlatego w każdym projekcie staramy się uwzględnić balkon, taras lub w miarę możliwości własny ogródek. Dbamy także o przestrzeń przechowywania. Komórki lokatorskie, boksy oraz wózkownie rozwiązują problem przechowywania sprzętu sportowego oraz artykułów używanych sezonowo.

Na co zwrócić uwagę kupując mieszkanie z rynku pierwotnego?

Rynek pierwotny oferuje wiele korzyści. Jedną z nich jest możliwość zamieszkania w nowoczesnym budownictwie – nieruchomościach wzniesionych z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i przy użyciu materiałów konstrukcyjno-budowlanych nowej generacji. To przekłada się na wygodę i ekonomikę mieszkania. Dodatkową zaletą nowego budownictwa jest przestrzeń. Nowe mieszkania charakteryzują się wyraźnym podziałem na strefę dzienną i nocną. Pierwsza najczęściej składa się z przestronnego salonu z otwartą kuchnią, podczas gdy druga oferuje wygodne pokoje do dowolnej aranżacji. Dużym atutem rynku pierwotnego są przeszklenia. Duże okna gwarantują doświetlenie pomieszczeń naturalnym światłem, co przekłada się na nasze dobre samopoczucie.

Praga Północ – Nowe mieszkania już w sprzedaży!

Jeśli interesuje Państwa nieruchomość o wysokim standardzie i korzystnej cenie, zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą mieszkań w lokalizacji Praga Północ. Do Państwa dyspozycji oddajemy szeroki wybór lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu. Znajdziecie tu Państwo zarówno niewielkie mieszkania na dobry start lub na zakup pod inwestycję, jak również przestronne wnętrza, które z łatwością zaspokoją potrzeby i oczekiwania całej rodziny.

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących wyboru nieruchomości zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży Dantex. Nasi Doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najbardziej optymalnej oferty.

W sprzedaży

3
#NOWOŚĆ #PREMIUM
Autonomia Praska
ul. Namysłowska 6B, Warszawa-Praga Północ
#garaż gratis #finałowy etap
Ursus Vita
ul. Herbu Oksza 12, Warszawa-Ursus
#oferta specjalna #9 minut do centrum
Osiedle Aurora
ul. Jutrzenki 182, Warszawa-Włochy