Data: 16 kwietnia, 2023

Warszawa-Ursus – nowe mieszkania na sprzedaż

Ursus to dzielnica odznaczająca się bogatą infrastrukturą, która sukcesywnie się rozwija zapewniając mieszkańcom doskonałe skomunikowanie z najważniejszymi punktami w mieście. Mieszkańcy cenią Ursus za oferowane poczucie bezpieczeństwa, zielone sąsiedztwo oraz najniższy w Warszawie koszt życia. Jednocześnie bogata oferta edukacyjna i kulturalna przyciąga do dzielnicy ludzi młodych oraz rodziny z dziećmi. Dzielnica młodnieje i staje się coraz bardziej atrakcyjna.

Jako deweloper z ponad 25 letnim doświadczeniem w branży marka Dantex jest jedną z tych, która decyduje o kształcie lokalnego rynku pierwotnego realizując inwestycje mieszkaniowe w precyzyjnie wyselekcjonowanych lokacjach. Wybierając działki inwestycyjne przywiązujemy ogromną wagę do ich otoczenia. Zależy nam na zapewnieniu przyszłym mieszkańcom jak najlepszych warunków do życia – pracy, odpoczynku, spędzania czasu z najbliższymi.

Dbamy o dobre skomunikowanie naszych inwestycji z zapleczem usługowo-handlowych i ścisłym centrum miasta, jak również o odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni wokół budynków. Miejsca parkingowe, chodniki, trawniki, dodatkowe udogodnienia dla mieszkańców – to wszystko uwzględniamy na etapie projektowym i skrupulatnie egzekwujemy realizując nasze inwestycje.

Nowe mieszkania o wysokim standardzie

W ramach inwestycji zasilających lokalny rynek pierwotny projektujemy i budujemy mieszkania charakteryzujące się przemyślanym układem oraz licznymi udogodnieniami. W zależności od możliwości oferowanych przez działkę inwestycyjną do dyspozycji przyszłych mieszkańców oddajemy:

  • mieszkania i apartamenty z ogrodami,
  • mieszkania z balkonami,
  • mieszkania i mikroapartamenty z tarasami,
  • mieszkania w blokach wyposażonych w garaże podziemne,
  • mieszkania w blokach wyposażonych w zielone dachy.

Inwestycje na warszawskim Ursusie projektujemy w taki sposób, aby zapewnić komfort zarówno osobom aktywnym zawodowo, jak i rodzinom, które chcą wychowywać swoje dzieci w przyjaznym otoczeniu. Wśród oferowanych w ramach realizowanych inwestycji udogodnień na uwagę zasługuje m.in. tężnia otoczona ławkami oraz polana z leżakami dedykowana do relaksu i wypoczynku na świeżym powietrzu. Dzięki tego typu rozwiązaniom oferowane mieszkania w mieście stanowią unikalne połączenie zalet metropolii i uroków przedmieść.

Ursus – Inwestycje, które łączą zalety dawnego budownictwa z atutami rynku pierwotnego

Śledząc rozwój rynku nieruchomości obserwujemy niepokojącą tendencję do maksymalizacji zagospodarowania przestrzeni na cele mieszkalne, a co za tym idzie ograniczania liczby dostępnych komórek lokatorskich, boksów i wózkowni. Drastycznej minimalizacji ulega również przestrzeń zielona w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji.

Inwestycje Dantex realizowane na terenie dzielnicy Ursus wykraczają poza te schematy. Z jednej strony oferujemy przyszłym mieszkańcom nowe mieszkania wybudowane najnowszymi technologiami, z drugiej cały czas dbamy o zachowanie równowagi pomiędzy liczbą lokali mieszkalnych a dostępną przestrzenią przechowywania, parkingami i co najważniejsze, przestrzenią zieloną wokół budynku.

To wyróżnia nasze inwestycje na tle innych realizowanych w mieście Warszawa. Jako doświadczony deweloper doskonale zdajemy sobie sprawę, że o jakości mieszkania w danym miejscu decyduje znacznie więcej niż mieszkanie w nowym budownictwie. Bardzo duże znaczenie ma funkcjonalność mieszkań – duże okna, odpowiednie doświetlenie, przestronne pomieszczenia, balkony i ogródki – oraz otoczenia – place zabaw, przestrzeń dedykowana do odpoczynku na świeżym powietrzu, miejsce do zabawy z czworonogiem.

Nowe mieszkania już w sprzedaży!

Osoby poszukujące nowych mieszkań w dogodnych lokalizacjach na terenie miasta Warszawa zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi inwestycjami. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży Dantex. Nasi Doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze mieszkania na warszawskim Ursusie, które najlepiej spełni Państwa oczekiwania.

W sprzedaży

3
#z charakterem #PREMIUM
Autonomia Praska
ul. Namysłowska 6B, Warszawa-Praga Północ
#garaż gratis #finałowy etap
Ursus Vita
ul. Herbu Oksza 12, Warszawa-Ursus
#oferta specjalna #9 minut do centrum
Osiedle Aurora
ul. Jutrzenki 182, Warszawa-Włochy