Data: 16 kwietnia, 2023

Osiedle na Woli – mieszkanie w centrum wydarzeń

Wola to biznesowa wizytówka Stolicy. Dynamiczny rozwój tej części Warszawy przyciąga na Wolę ludzi młodych i ambitnych, którzy chcą żyć pełnią życia i zawsze być w centrum wydarzeń. Warszawska Wola coraz częściej staje się również domem dla rodzin z dziećmi. Dostęp do placówek edukacyjnych i zdrowotnych, a także obiektów sportowych, kulturalnych i artystycznych pozwala wieść aktywny i urozmaicony tryb życia, którego dopełnienie stanowi czas spędzany na świeżym powietrzu. Wola to w końcu jedna z najbardziej zielonych dzielnic Stolicy oferująca ponad 100 ha terenów zielonych z pełną bazą rekreacyjno-wypoczynkową.

Duże zainteresowanie mieszkaniami na warszawskiej Woli przekłada się na realizację coraz większej liczby inwestycji. Deweloperzy oferują w lokalizacji Warszawa-Wola zarówno mieszkania projektowane z myślą o osobach aktywnych zawodowo, jak i rodzinach z dziećmi. Firma Dantex to deweloper z ponad 25 letnim doświadczeniem w branży. Na przestrzeni wielu lat działalności zrealizowaliśmy liczne projekty budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego o zróżnicowanym przeznaczeniu. Realizując inwestycje mieszkaniowe koncentrujemy się na tworzeniu kameralnych i komfortowych osiedli, w ramach których oferujemy przyszłym mieszkańcom:

  • mieszkania i apartamenty z ogrodami,
  • mieszkania z balkonami,
  • mieszkania i mikroapartamenty z tarasami,
  • mieszkania w blokach wyposażonych w garaże podziemne,
  • mieszkania w blokach wyposażonych w zielone dachy.

Warszawa-Wola – mieszkania o wysokim standardzie

Budujemy w taki sposób, w jaki sami chcielibyśmy mieszkać. Wierni tej dewizie w sposób przemyślany wybieramy działki inwestycyjne. Zależy nam na tym, żeby każde nowe Osiedle na Woli było bardzo dobrze skomunikowane ze ścisłym centrum Warszawy oraz ważnymi punktami na mapie miasta, a zarazem oferowało przyszłym mieszkańcom maksimum ciszy i spokoju oraz dostęp do przestrzeni zielonych.

Korzystna lokalizacja to dopiero początek. Dużo uwagi i zaangażowania poświęcamy na projekt nieruchomości. Chcemy, żeby oferowane przez Dantex mieszkania na sprzedaż jak najlepiej odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. W tym celu projektujemy przestronne i ustawne pomieszczenia z najbardziej optymalną ekspozycją w stosunku do stron świata. W naszych realizacjach stawiamy na przeszklenia gwarantujące odpowiednie doświetlenie strefy dziennej mieszkania oraz nowoczesne technologie podnoszące standard nieruchomości. Dodatkowym atutem jest przemyślana i funkcjonalna przestrzeń wspólna, w ramach której obok dostępu do komórek lokatorskich oraz innych opcji przechowywania staramy się zapewniać mieszkańcom możliwość korzystania z atrakcji zlokalizowanych na zewnątrz.

Dlaczego warto kupować od dewelopera?

Wybór mieszkania z rynku pierwotnego niesie za sobą szereg zalet. Pierwszą i podstawową jest nowoczesne budownictwo. Zastosowanie nowych technologii przekłada się na wysoki komfort użytkowania oraz niski koszt eksploatacji nieruchomości. Rynek pierwotny to także nowe standardy budowlane, a więc dostępność mieszkań z tarasami i ogródkami oraz możliwość korzystania z garażu podziemnego.

Obok nowoczesnych technologii oraz szeregu udogodnień nowe mieszkania od dewelopera oferują dużą swobodę aranżacji przestrzeni, którą możemy zorganizować i spersonalizować w dowolny sposób. Ustawne pomieszczenia, doświetlone naturalnym światłem pokoje strefy dziennej oraz nowoczesne i funkcjonalne klatki schodowe dopracowane w najdrobniejszym detalu – to wszystko przekłada się na bardzo dużą konkurencyjność rynku pierwotnego nad wtórnym, którą dodatkowo podnoszą przejrzyste warunki zakupu.

Nowe mieszkania na Woli – Oferta już w sprzedaży!

Osoby zainteresowane znalezieniem wymarzonego własnego „eM” na warszawskiej Woli zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Znajdziecie w niej Państwo zarówno relatywnie niewielkie lokale idealne na dobry start lub jako zakup inwestycyjny, jak również przestronne wielopokojowe mieszkania i apartamenty, które z łatwością spełnią oczekiwania całej rodziny.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży Dantex. Nasi Doradcy odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze mieszkania, które z przyjemnością będziecie Państwo nazywać „swoim domem”.

W sprzedaży

3
#z charakterem #PREMIUM
Autonomia Praska
ul. Namysłowska 6B, Warszawa-Praga Północ
#garaż gratis #finałowy etap
Ursus Vita
ul. Herbu Oksza 12, Warszawa-Ursus
#oferta specjalna #9 minut do centrum
Osiedle Aurora
ul. Jutrzenki 182, Warszawa-Włochy