Data: 16 kwietnia, 2023

Warszawa-Włochy – lokalny rynek pierwotny oferuje nowe mieszkania na sprzedaż

Włochy to spokojna dzielnica miasta, w której dominuje niska zabudowa mieszkalna i użytkowa. W okolicy nie uświadczymy wieżowców i drapaczy chmur, ani wysokich bloków mieszkalnych tworzących popularne w innych częściach Warszawy blokowiska. Zamiast tego na przyszłych mieszkańców czeka bardzo dobrze rozwinięte zaplecze bytowe – sklepy, lokale usługowe, obiekty sportowe, żłobki, przedszkola, szkoły oraz placówki medyczne.

To wszystko wraz z bardzo dobrym skomunikowaniem z najbardziej strategicznymi miejscami w mieście sprawia, że Włochy postrzega się obecnie jako jedną z najbardziej prestiżowych lokalizacji. W rezultacie coraz więcej Warszawiaków rozważa zakup nowego mieszkania w sąsiedztwie lotniska Chopina.

Jedną z firm decydujących o bieżącej zabudowie dzielnicy jest marka Dantex – deweloper z ponad 25 letnim doświadczeniem w branży, który od lat kształtuje warszawski rynek pierwotny oferując nowe mieszkania na sprzedaż o wysokim standardzie, jak również realizując projekty komercyjne o zróżnicowanym przeznaczeniu. W ramach inwestycji mieszkaniowych realizowanych na terenie dzielnicy projektujemy i budujemy mieszkania odznaczające się przemyślanym planem lokalu oraz wykonaniem z wysokogatunkowych materiałów konstrukcyjno-budowlanych o doskonałych parametrach termicznych i akustycznych. W rezultacie nasza oferta mieszkaniowa stanowi harmonijne połączenie komfortu i funkcjonalność nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego z prestiżem modnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy.

Mieszkania w lokalizacji innej niż wszystkie – dlaczego warto rozważyć zamieszkanie w warszawskich Włochach?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy Włochy to dzielnica odznaczająca się niską zabudową mieszkalną. W praktyce oznacza to co najwyżej kilkukondygnacyjną zabudowę wielorodzinną, która składa się na malownicze i kameralne osiedla mieszkaniowe. Nowoczesne osiedla mieszkaniowe stanowią domenę warszawskich Włoch – charakteryzują się wysoką estetyką zabudowy, dbałością o detale architektoniczne, jak również przemyślaną aranżacją terenu wokół budynków. Części wspólne kameralnych osiedli mieszkaniowych są łatwe do utrzymania w czystości i jednocześnie mniej narażone na dewastacje oraz akty wandalizmu, do których często dochodzi na gwarantujących anonimowość osiedlach z wielkiej płyty.

Projektując i budując nasze osiedla mieszkaniowe dokładamy wszelkich starań, aby składały się na nie mieszkania o różnorodnym metrażu i udogodnieniach. W zależności od możliwości oferowanych przez działkę inwestycyjną – jej rozmiar, zorientowanie względem stron świata oraz posadowienie w planie dzielnicy – oferujemy mieszkania i apartamenty z ogrodami, mieszkania z balkonami, mieszkania i mikroapartamenty z tarasami, mieszkania w blokach wyposażonych w garaże podziemne, mieszkania w blokach wyposażonych w zielone dachy zaaranżowane jako miejsca spotkań i wypoczynku. Oferowane nowe mieszkania odznaczają się bardzo dobrymi parametrami użytkowymi – dzięki odpowiedniej izolacji termicznej są energooszczędne, a dzięki walorom akustycznym zapewniają wysoki komfort życia i pracy.

Nowe mieszkania w lokalizacji Warszawa-Włochy już w sprzedaży!

Osoby poszukujące nowych mieszkań w Warszawie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi inwestycjami. Jako doświadczony i ceniony deweloper inwestycje mieszkaniowe realizujemy w prestiżowych lokalizacjach, takich jak warszawska dzielnica Włochy. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących lokali na sprzedaż zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym Dantex. Nasi Eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze mieszkania, które najlepiej odpowie Państwa potrzebom i oczekiwaniom.

W sprzedaży

3
#NOWOŚĆ #PREMIUM
Autonomia Praska
ul. Namysłowska 6B, Warszawa-Praga Północ
#finałowy etap #szeroka oferta
Ursus Vita
ul. Herbu Oksza 12, Warszawa-Ursus
#mieszkania jutra #9 minut do centrum
Osiedle Aurora
ul. Jutrzenki 182, Warszawa-Włochy